молодий військовий художник Ілля Тімошенко
/

Військовий художник допомагає людям через діджитал мистецтво (NFT)

Почати

Щойно розпочалася війна, молодий військовий художник Ілля Тімошенко вирішив вступити до лав Збройних Сил України. До цього він працював ілюстратором в екологічному проєкті, мета якого відродження вимираючих видів дерев – Секвой.

Після двох місяців війни Ілля, разом зі своїми колегами, вирішив створити діджитал проєкт, мета якого допомогти українцям, які постраждали від війни. На той момент було дуже багато проєктів, які збирали кошти та допомагали військовим. Але хлопці вирішили спробувати допомогти звичайним людям, тим, хто втратив те, що мав.

Метою проєкту було створити 9,999 цифрових малюнків із зображенням воїна захисника, кожен з яких відрізняється один від одного невеликими деталями. Тобто усі 9,999 малюнків унікальні, не повторюють один одного на всі 100%.

Задача полягає у тому, щоб продати кожний арт приблизно за 1$, а зібранні кошти відправити до благодійного фонду. Здається невелика сума, але річ не у стартовому продажі, а у тому, що буде далі. Малюнки можна перепродавати, за кожен такий перепродаж автоматично стягується комісія, в розмірі 5% від суми покупки.

Малюнки військового художника Іллі Тімошенка

Всі кошти зібрані з комісій будуть завжди йти на допомогу людям. Завдяки цій можливості проєкт може збирати дуже великі гроші. Існують схожі проєкти, наприклад: Boared Ape Yacht Club (BAYC), Crypto Punks та інші. Сумарно ці два проєкта зробили продаж понад 2 млрд $, та у них не було ніякої реальної цінності, на відміну від того що робить команда Іллі.

Проєкт хлопців має назву Real RPG Man. Ідея для назви з’явилась завдяки художнику – Іллі. Автор малюнків реальна людина та його призначення в армії стріляти з базуки. Всупереч тому, що сам Ілля був проти такої назви, колеги наполягали на ній.

Вагомий аргумент був у тому, що закордонні колекціонери діджитал мистецтва (далі NFT) обожнюють цікаві історії створення колекції. Саме завдяки іноземцям проєкт може набути вагомості, та зібрати необхідну суму для допомоги постраждалим українцям.

Ще одна дуже важлива особливість проєкту у навчанні звичайних людей простим основам крипто індустрії. Багато людей, через необізнаність та брак інформації, відвертаються після одного слова Блокчейн, NFT чи крипта. Але хлопці доводять, що це набагато простіше, ніж здається на перший погляд.

Наприклад, NFT вони презентують, як цифрове зображення, яке має ідентифікаційний номер (на кшталт серії та номеру паспорта), завдяки якому можна легко встановити правовласника. Криптогаманець, як додаток від Монобанку, де навіть йти за карткою не потрібно.

Їх приклади значно відрізняються від інших інформаційних джерел, але це для того, щоб у максимально простій формі пояснити людям що це таке, та залучити їх у безмежний простір можливостей криптоіндустрії.

На аргумент що, крипта створена для шахрайства, та відмивання грошей, хлопці відповідають так — “Це як зброя, хтось використовує її для захисту, а хтось для вбивства”. Та на їх думку, якщо направити потенціал криптоспільноти у правильний напрямок, то можна допомогти багатьом людям не тільки з України, а й з усього світу.

Наразі, проєкт немає великих успіхів, але кожна перемога починається з малого, так і тут. Процес пішов… Спочатку запуску було продано понад 750 цифрових зображень, зібрано понад 700 доларів. Усі кошти відправленні до благодійного фонду “Корпорація Монстрів”. На ці гроші була придбана їжа для малюків.

Команда проєкту, денна робота

Команда впевнена, що проєкт має досить великі шанси стати популярним та довести ефективність ідеї – допомагати використовуючи сучасне цифрове мистецтво. Цитуємо слова Іллі: “Коли я побачив перший результат моєї праці, то зрозумів — ми вже переможці, усе інше справа часу”.

Якщо ви бажаєте допомогти людям та дізнатися більше про технологію NFT, поринути у безмежні можливості крипто простору – завітайте у соціальні мережі проєкту, створеного українським військовим та його друзями. Зараз діє акція, за підписку на соціальні мережі отримуєте NFT у подарунок.

Зробіть свій внесок, станьте частиною однієї великої справи.

Instagram проєкта

Instagram Іллі

OpenSea

Сайт

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: