17 березня 2018 року в Чернівецькій обласній філармонії відбулося урочисте нагородження та великий гала-концерт переможців ІV Всеукраїнського (ХІV Всекримського) фестивалю-конкурсу. Фото Анатолія Ковальського
//

Учнів та студентів запрошують взяти участь у VІІ Всеукраїнського (ХVІІ Всекримському) фестивалі-конкурсі

Почати

Організатори VІІ Всеукраїнського (ХVІІ Всекримський) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці, (далі – Фестиваль-конкурс), запрошують учнів та студентів взяти участь у творчому змаганні.  Електронні заявки та конкурсні роботи необхідно надіслати до 25 лютого 2021 року.

До участі у Фестивалі-конкурсі запрошуються учні 1-11 класів закладів загальної середньої та професійної освіти, діти з особливими освітніми потребами, студенти закладів фахової перед вищої та вищої освіти, а також автори теле- і радіопередач для молоді. Також у ньому можуть брати участь представники громадських організацій національних меншин України, Криму та закордонних українців.

Фестиваль-конкурс не являється комерційним заходом, тому участь у ньому є безкоштовною.  

Творче змагання проводиться у таких номінаціях: «аудіовізуальний твір», «вокал», «декламація», «інсценізація», «малюнок», «науково-пошукова робота», «твір».

Нагадаємо, що конкурс був започаткований в Криму у 2004 році. Уперше він відбувся одночасно в Севастополі, Сімферополі та Ялті з ініціативи Управління освіти і науки Севастопольської міської державної адміністрації, Севастопольського міського гуманітарного університету, Громадського комітету “Український Севастополь” (координатор – Микола Владзімірський), а Регіональні (відбіркові) етапи конкурсних змагань були проведені Всекримським товариством зв’язків з українцями за межами України (Товариство «Україна-Світ»), колективом загальноосвітньої школи №29 м. Сімферополя та Ялтинським музеєм Лесі Українки.

Спочатку в ньому взяло участь декілька десятків дітей. Та з кожним роком зростали популярність, кількісний і якісний рівень конкурсу, розширювалася його географія. До кримчан з різних районів півострова приєднувалися й представники Києва, Одеси, Львова, Глухова, Луганська, Івано-Франківська, Коломиї, Волині, Донецька, а також конкурсанти із-за кордону: Італія, Норвегія, Польща, Грузія, Росія, Молдова.

За 15-річну історія існування конкурсу його учасниками стали понад 27 тисяч осіб, а переможцями – більше 2 тисяч конкурсантів.

Для участі у Фестивалі-конкурсі необхідно в період з 25 січня до 25 лютого 2021 року подати заявку, що розміщена на сайті: www.konkurs-lesya.com.ua

З положенням Фестивалю-конкурсу можна ознайомитися за посиланням: Положення 2021 р. 

Олександра НЕЗВАННА

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: