/

Про реалізацію проєкту “Голос Криму. Культурна спадщина для нас з тобою, – і не тільки!”

Почати

Вже завтра звітуємо по проєкту “Голос Криму.Культура” в  УКРІНФОРМ.

Анонс за посиланням 👉 https://www.ukrinform.ua/…/3119769-pro-realizaciu…

Тема заходу:

«Голос Криму. Культура спадщина для нас з тобою і не тільки»!

20 жовтня 2020 року в приміщенні «УКРІНФОРМ» з 11.00 по 12.00 відбудеться презентація результатів реалізації проєкту «Голос Криму. Культура спадщина для нас з тобою і не тільки», що реалізується  громадською організацією «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» за підтримки Українського культурного фонду з 1 червня по 30 жовтня 2020 року.

Стратегічним завданням проєкту «Голос Криму. Культурна спадщина для нас з тобою, — і не тільки!» передбачалося створення і функціонування нового сучасного сайту “Голос Криму. Культура”, що було зроблено командою проєкта https://culture.voicecrimea.com.ua .

Учасниками заходу є команда проєкту:

Щекун Андрій – керівник проєкту “Голос Криму. Культурна спадщина для нас з тобою, – і не тільки!”.

Іванець Андрій – кандидат історичних наук, експерт проєкту “Голос Криму. Культурна спадщина для нас з тобою, – і не тільки!”

Євген Букет – Товариство редакторів української Вікіпедії, менеджер з промоцій проекту “Голос Криму. Культурна спадщина для нас з тобою, – і не тільки!”

Метою проекту є промоція збереження культурної спадщини Криму, що зазнає руйнування з боку країни-агресора. Практична реалізація проекту “Голос Криму. Культурна спадщина для нас з тобою, – і не тільки!” є продовженням діяльності громадської організації «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» зі збереження, підтримки культурної спадщини Криму, є фактичним продовженням подальшої реалізації проекту «Пам`ятки Криму: національна спадщина України», що був підтриманий Український культурним фондом у 2019 році. Результатом реалізації проекту передбачається створення та забезпечення функціонування нової онлайн платформи “Голос Криму. Культура” інформаційно-просвітницького напряму на базі вже існуючого ЗМІ: інформаційної агенції “Голос Криму” http://voicecrimea.com.ua .

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Виконання завдань та результатів реалізації проєкту:

– організація з написання і поліпшення інформаційно-просвітницьких 100 статей про пам’ятки культурної спадщини, історико-архітектурні об’єкти в Криму, які входять до каталогів ЮНЕСКО та внесені до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, їх розміщення на сайті Вікіпедії та оновлення існуючих (їх редагування). А також їх розміщення, підготовлених 100 статей на онлайн-платформі “Голос Криму. Культура” https://culture.voicecrimea.com.ua ;

– комунікації з істориками, краєзнавцями, науковцями, представниками інституції, що здійснюють свою діяльність, направлену на збереження культурної спадщини, дослідження історичного минулого з метою залучення їх до написання 50 інформаційно-просвітницьких матеріалів для сайту “Голос Криму. Культура” https://culture.voicecrimea.com.ua ;

проведення промоційної кампанії інформаційно-просвітницької платформи «Голос Криму. Культура».  Охоплення читацької аудиторії щонайменше 100 тисяч відвідувачів сайту https://culture.voicecrimea.com.ua ;

створення сторінки онлайн платформи “Голос Криму. Культура” соціальній мережі Фейсбук, 5 тисяч підпищиків;

Проєкт покликаний практичними діями максимально поєднати та надати можливість суспільству бути обізнаним в питаннях культурної спадщини Криму, його минулого та сучасного стану проблематики. Команда проєкту досягнула значних результатів та виконала всі поставлені завдань, створивши комплекс взаємопов’язаних заходів, спрямованих на створення і розповсюдження нового культурного продукту та його просуванням шляхом організації та проведення промоційної кампанії про культурну спадщину, що знаходиться на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Інформаційним партнером проєкту є редакція газети «Кримська світлиця» https://www.facebook.com/krymsvitlytsia та інформаційна агенція «Голос Криму» http://voicecrimea.com.ua .

Організатор заходу:

Громадська організація

«Кримський центр ділового і культурного співробітництва «Український Дім»

 

 УНІА «УКРІНФОРМ», вул. Богдана Хмельницького, буд. 8/16,  м. Київ, Україна, 01001

20.10.2020.

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: