Голос Криму. Культура

Про нас

Проект «Голос Криму. Культурна спадщина для нас з тобою, — і не тільки!» реалізується громадською організацією «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» за підтримки Український культурний фонд з 1 червня по 30 жовтня 2020 року.

📝 Мета проекту — промоція збереження культурної спадщини Криму, що зазнає руйнування з боку країни-агресора. Практично реалізація проекту «Голос Криму. Культурна спадщина для нас з тобою, — і не тільки!» є продовженням діяльності громадської організації «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» зі збереження, підтримки культурної спадщини Криму, є фактичним продовженням реалізації проекту «Пам’ятки Криму: національна спадщина України», що був підтриманий Українським культурним фондом у 2019 році.

📌 Завдання проекту — створення та успішне функціонування сайту “Голос Криму. Культура”, написання і поліпшення інформаційно-просвітницьких статей української Вікіпедії про пам’ятки культурної спадщини, історико-архітектурні об’єкти в Криму, які внесені до Державного реєстру нерухомих пам’яток України та каталогів ЮНЕСКО.

🖊Запрошуємо до написання інформаційно-просвітницьких статей журналістів, краєзнавців та науковців.

Партнери проекту:
Редакція газети “Кримська світлиця”
Інформаційна агенція “Голос Криму”

Крим – це Україна!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: