Інформаційно-просвітницький фільм «Корінні народи»
/

Інформаційно-просвітницький фільм «Корінні народи»

Почати

Це просвітницький проект, для того, щоб розповісти, хто є корінний народ, на що він має право, і щоб розвіяти страхи навколо корінних народів і налагодити міжнаціональні відносини.

«Автори фільму ставили собі за мету розповісти про корінні народи України: караїмів, кримчаків та кримських татар. Ми спробували зробити перші кроки у здійсненні просвітницької аналітично-інформаційної діяльності щодо пізнання українців про права корінних народів, які утворились як етнос на території нашої держави. Також у цьому фільмі ми спробували показати думки різних людей: експертів, політиків, представників корінного народу та пересічних українців щодо питання майбутнього статусу півострову. Маємо надію, що цей фільм стане поштовхом до конструктивної дискусії в українському суспільстві», – зазначає керівник проекту Вельдар Шукурджиєв.

Над створенням фільму працювала творча група інформаційної агенції «Голос Криму» при експертній підтримці Наталії Беліцер і Юлії Тищенко. Знято в рамках проекту «Українська миротворча школа» за фінансової підтримки Посольства Великобританії в Україні.

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: