Долучайтеся до відродження власної історії: в Києві з’явиться пам’ятник полковнику Петру Болбочану
/

Долучайтеся до відродження власної історії: в Києві з’явиться пам’ятник полковнику Петру Болбочану

Почати

В Києві планують встановити перший в Україні пам’ятник Петру Болбочану, видатному українському військовому діячеві,   полковнику Армії Української Народної Республіки, який на чолі Запорізького полку здійснив блискучу Кримську операцію проти більшовиків у квітні 1918 року. Полковник задля досягнення мети – встановлення на території півострову української влади та взяття під контроль Чорноморського флоту  – за два дні дійшов до Сімферополя,  не давши більшовикам жодного шансу на спротив.Долучайтеся до відродження власної історії: в Києві з’явиться пам’ятник полковнику Петру Болбочану

Громадська спілка «Музичний батальйон» започаткувала проєкт  «Українська історія в камені» метою якого є створення монументальної скульптури українському військовому діячеві та встановлення її в Києві, на вулиці Січових Стрільців, в однойменному сквері Петра Болбочана.

«Блискавична Кримська кампанія під командуванням полковника Петра Болбочана для Української Народної Республіки мала велике геополітичне і історичне значення. Можна упевнено стверджувати, що Кримська операція закінчилася переможно, основні її цілі було реалізовано. Сучасна Україна має знати свою історію, шанувати своїх героїв. Визнавати їх роль в нашій історії»,  – зазначається в дописі на сторінці Фейсбук ГС «Музичний батальйон».

Наразі триває благодійний збір коштів на створення монументальної скульптури українському полковнику, патріоту Петру Болбочану. На сьогодні вже зібрано 135 000 грн. Загальна вартість проєкту 302 790 грн.

Всі хто бажає долучитися до проєкту можуть це зробити перерахувавши кошти (у гривні) на нижче вказаний рахунок:

Громадська спілка “Творче патріотичне об’єднання “МУЗБАТ“,
пот/рах. UA48 320649 00000 2600 5052 754346 в ФIЛIЯ “РОЗРАХ.ЦЕНТР”;
АТ КБ “Привабанк” м. Київ, МФО 320649, код за ЄДРПОУ 40326682

Картка “Приватбанку”, прив’язана до рахунку: 4246 0010 0064 5816

Кожен, хто перерахує понад 1000 грн., отримає іменне Свідоцтво мецената (для цього в призначенні платежу прохання зазначати контактний номер телефона).

Патріоти, об’єднуйтесь!
Крим – це Україна!
Слава НАШИМ героям! 

Переглянути відео про видатного українця можна за посиланням: Петро Болбачан 

За матеріалами ГС “Музичний батальйон”

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: