/

Не чекай, що Перемога станеться сама собою

Почати

“У своєму житті я втратив уже все, але як довго залишиться бодай одна краплина моїй крові, я буду битися з ворогами свого народу. Я не можу битися зброєю, але б’юся різцем і долотом. Я, каліка, б’юся в той час, коли багато сильних та здорових людей у світі навіть не вірять, що така боротьба взагалі можлива. Я хочу, щоб світ знав, що визвольна боротьба триває, що українці б’ються.”

Ніл Хасевич.

В часи тимчасової слабкості пам’ятай про героїв, що віддали все і попри усвідомлення неминучої поразки і загибелі, продовжували свою боротьбу за волю України.

Жени з себе тужливі думки і пісні – випалюй в душі кволість, сумніви і слабкодухість кислотою ненависті до ворога та запечатуй розпеченим залізом любові до свого.

Не смій применшувати власну роль і значущість в долі своєї Держави – знецінюючи себе, знецінюєш Її. Будь гідний пам’яті вже звершених в ім’я України ратних і громадянських подвигів. Відчувай піднесення і гордість, називаючи себе українцем. Неси цю гордість та випромінюй її.

Мрій про майбутнє та надихай мріями власні вчинки. Пам’ятай, що немає маленьких вчинків – є вчинки негідні.

Спрямовуй свої зусилля на досягнення Перемоги, здобуття Волі та встановлення одвічного Миру на своїй Землі. Твої думки, навички, вміння – се і є твоя зброя. Не соромся застосовувати її – що б ти не робив – кожною своєю дією, як кинджалом, неухильно завдавай удари міцною рукою просто в чорне серце ворога, аж поки гад не згине лютою смертю.

Не чекай, що Перемога станеться сама собою – зверши її в серці своєму, сповнись нею, як повітрям сповнюються груди і з тим сповненням, спокійний та впевнений, рушай у свій бій.

 

Вадим КОЖЕВНІКОВ

директор - художній керівник Комунального закладу «Театрально-видовищний заклад культури «Творча майстерня «Театр маріонеток», лауреат престижних премій всеукраїнських та міжнародних фестивалів, неодноразовий лауреат театральної премії "Київська пектораль"

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: